E-shop, internetový prodej, vchodové a interiérové dveře a zárubně z masivu, kování, Irena Drozenová
dverezahubicku.cz

Proč si koupit dveře právě od nás?                 

Výrobce našich dveří se zabývá výrobou již více než 20 let a je prověřen náročným rakouským, nizozemským a německým trhem.

Celou dobu totiž dveře hlavně vyvážel do západní Evropy. Vzhledem k tomu, že před několika lety rozšiřoval výrobu, rozhodl se prodávat i v Čechách. Protože je majitel této firmy velmi poctivý a naplno se věnuje výrobě a ostatním věcem s tím spojeným, nemá již dost času, aby se kompletně postaral i o veškerý prodej svých výrobků. Proto vznikla počátkem roku 2008 naše spolupráce. Naší společnou snahou je vyrobit a dodat dveře ke konečnému zákazníkovi co nejlevněji.

Velmi nízké ceny za kvalitní výrobky, což si můžeme dovolit díky vyšší sériové výrobě.

Nízká výsledná cena za kvalitní výrobky je výsledkem celého procesu, kdy je vy výrobě dřevo zpracováno, řezáno, sušeno.. Kromě toho se vyrábí ve velkých sériích, což výrobu ještě zlevňuje. Konečnou cenu dveří ovlivňuje i cena dopravy. Děláme vše proto, abychom Vám dopravné nemuseli (až na odůvodněné výjimky) účtovat.

Procento reklamací je pod 0,4 %

 V tomto čísle je zahrnuto i poškození při přepravě nebo nejasný důvod.

Kvalitní dřevěné dveře z masivu.

Pokud za srovnatelně nízkou cenu můžete mít dveře dřevěné, není co řešit. Jejich životnost je oproti jiným materiíálům nesrovnatelně delší. A mimo to: používáme výhradně český nezávadný materiál.

 

Děkuji za přízeň všem našim zákazníkům. Dlouhodobě mě nejvíce těší statistiky, z nichž vyplývá, že na naše stránky chodí 20% návštěvníků z doporučení. Vědí, že prostě chtějí koupit dveře a zárubně tam, kde je koupili jejich známí a proto nehledají, ale rovnou zadají www.dverezahubicku.cz.

Děkujeme :-)

S úctou a pokorou, Irena Drozenová

poslední editace: podzim 2020