Dveře interiérové dřevěné z masivu - Typ K2 plné, dvoukazetové - E-shop, internetový prodej, vchodové a interiérové dveře a zárubně z masivu, kování, Irena Drozenová
dverezahubicku.cz

Dveře interierové

Dveře interiérové dřevěné z masivu - Typ K2 plné, dvoukazetové 

Cena: Kč bez DPH
Cena s DPH: 4356 Kč
Povrchová_úprava__interiér:
Rozteč_kování:
Zámek:
balné:
Šíře_a_typ:
Množství:

Dvoukazetové vnitřní dveře z masivu


Technické parametry dveří
Jak poznám PRAVÉ a LEVÉ DVEŘE
Proč koupit dveře od nás
Partnerské obchody, kde můžete vidět a koupit naše dveře

Jakákoliv kazeta může být dřevěná nebo skleněná. Cena zahrnuje dřevěnou kazetu nebo přípravu otvoru pro zasklení, a to včetně zalištování. Sklo včetně zasklení je za příplatek. Bližší informace a typ skla najdete ve  vzorníku skel.

Cena zahrnuje dodání dveří bez povrchové úpravy. Provedení povrchové úpravy, stejně jako montáž, u nás můžete zkusit poptat. Naší prioritou je prodej kvalitních dveří a zárubní za dobrou cenu.

Dveře můžete osadit do standardních zárubní (i kovových), dřevěné zárubně objednávejte zde

Dveře osazeny 3 panty a zámkem. Vybrat můžete zámek obyčejný (dozický, mezipokojový), wc zámek nebo zámek FAB (dodat můžeme včetně vložky, která je za příplatek).

Nepoužíváme napojované dřevo, takže minicink na dveřích nenajdete :)

Doprava zdarma neplatí, pokud objednáte interérové  nebo vstupní dveře včetně zasklení vybraným sklem v počtu méně než 5ks. Neplatí také pro trámkovou zárubeň v počtu méně než 5ks. Jedná se o celkově objednávané množství. Pokud jsou v objednávce další výrobky a počet přesáhne 5ks, přeprava je zdarma. Dále neplatí pro výrobky, které jsou delší než dle ČSN, a to v jakémkoli objednávaném množství. Ve všech těchto případech Vám naúčtujeme doplatek za přepravu dle místa dodání (cena je vyčíslena při zpracování objednávky, výši tedy znáte předem). 

« zpět