Dveře interiérové dřevěné z masivu - Typ K3 prosklené celé, tříkazetové, posuvné - E-shop, internetový prodej, vchodové a interiérové dveře a zárubně z masivu, kování, Irena Drozenová
dverezahubicku.cz

Dveře posuvné do pouzdra

Dveře interiérové dřevěné z masivu - Typ K3 prosklené celé, tříkazetové, posuvné 

Cena: Kč bez DPH
Cena s DPH: 4598 Kč
Povrchová_úprava__interiér:
Šíře_a_typ:
Množství:

Tříkazetové vnitřní dveře z masivu posuvné, bezfalcové.

Technické parametry dveří
Proč koupit dveře od nás
Partnerské obchody, kde můžete vidět a koupit naše dveře

Dveře mohou být použity do jakéhokoliv pouzdra na trhu. Pro kontrolu správného zvolení typu dveří je vhodné poznámky v objednávce připojit hypertextový odkaz na Vaše pouzdro.

Dveře jsou bezfalcové, celkový rozměr, který na dveřích naměříte je o 5 cm větší než je průchod zárubní. Tedy pro pouzdro 80 jsou to dveře 85.

Jakákoliv kazeta může být dřevěná nebo skleněná. Cena zahrnuje dřevěnou kazetu nebo přípravu otvoru pro zasklení, a to včetně zalištování. Sklo včetně zasklení je za příplatek. Bližší informace a typ skla najdete ve  vzorníku skel.

Cena zahrnuje dodání dveří bez povrchové úpravy. Provedení povrchové úpravy, stejně jako montáž, u nás můžete zkusit poptat. Naší prioritou je prodej kvalitních dveří a zárubní za dobrou cenu.

Nepoužíváme napojované dřevo, takže minicink na dveřích nenajdete :)

Doprava zdarma neplatí, pokud objednáte interérové  nebo vstupní dveře včetně zasklení vybraným sklem v počtu méně než 5ks. Neplatí také pro trámkovou zárubeň v počtu méně než 5ks. Jedná se o celkově objednávané množství. Pokud jsou v objednávce další výrobky a počet přesáhne 5ks, přeprava je zdarma. Dále neplatí pro výrobky, které jsou delší než dle ČSN, a to v jakémkoli objednávaném množství. Ve všech těchto případech Vám naúčtujeme doplatek za přepravu dle místa dodání (cena je vyčíslena při zpracování objednávky, výši tedy znáte předem). 

« zpět