Dveře vstupní (vchodové) dřevěné z masivu - Typ K3-1 prosklené nahoře - E-shop, internetový prodej, vchodové a interiérové dveře a zárubně z masivu, kování, Irena Drozenová
dverezahubicku.cz

Dveře vstupní

Dveře vstupní (vchodové) dřevěné z masivu - Typ K3-1 prosklené nahoře 

Cena: Kč bez DPH
Cena s DPH: 7247.9 Kč
Povrchová_úprava__interiér:
Rozteč_kování:
Zámek:
Šíře_a_typ:
Množství:

Tříkazetové vchodové dveře z masivu.

Technické parametry dveří
Jak poznám PRAVÉ a LEVÉ DVEŘE
Proč koupit dveře od nás
Partnerské obchody, kde můžete vidět a koupit naše dveře

Dveře jsou osazeny 3 panty (konrétně TRIO patnty z TKZ Polná - mají 2 trny, jeden z nich se šroubuje do zárubně imbusem)  a zámkem. Vybrat můžete zámek obyčejný (dozický, mezipokojový, s jedním klíčem) nebo zámek FAB (dodat můžeme včetně vložky, která je za příplatek).

Tloušťka dveří 40mm, tloušťka dřevěné kazety 26mm.

Jakákoliv kazeta může být dřevěná nebo skleněná. Sklo ve vstupních dveří je ditherm, cena dveří je včetně zasklaní tímto dvojitým sklem ve složení čiré sklo - kůra čirá. Za zasklení sklem v jiném složení může být účtovám příplatek -podle ceny zvoleného skla. Typy skla a více informací najdete ve  vzorníku skel.

Dveře můžete osadit do standardních zárubní (i kovových), dřevěné zárubně objednávejte zde  - zvolit můžete obložkovou zárubeň i trámkovou.

Cena zahrnuje dodání dveří bez povrchové úpravy. Provedení povrchové úpravy a montáž  u nás můžete zkusit poptat. Podle aktuální situace se Vám pokusíme vyjít vstříc. Naší prioritou je prodej kvalitních dveří a zárubní za dobrou cenu.

Nepoužíváme napojované dřevo, takže minicink na dveřích nenajdete :)

Doprava zdarma neplatí, pokud objednáte interérové  nebo vstupní dveře včetně zasklení vybraným sklem v počtu méně než 5ks. Neplatí také pro trámkovou zárubeň v počtu méně než 5ks. Jedná se o celkově objednávané množství. Pokud jsou v objednávce další výrobky a počet přesáhne 5ks, přeprava je zdarma. Dále neplatí pro výrobky, které jsou delší než dle ČSN, a to v jakémkoli objednávaném množství. Ve všech těchto případech Vám naúčtujeme doplatek za přepravu dle místa dodání (cena je vyčíslena při zpracování objednávky, výši tedy znáte předem). 


« zpět