Obložková zárubeň 80 mm dřevěná z masivu - E-shop, internetový prodej, vchodové a interiérové dveře a zárubně z masivu, kování, Irena Drozenová
dverezahubicku.cz

Zárubně

Obložková zárubeň 80 mm dřevěná z masivu 

Cena: Kč bez DPH
Cena s DPH: 4356 Kč
Rozteč_kování:
Šíře_a_typ:
Množství:
Šíře zdi 80mm, šíře dveří 60, 70, 80, 90
cena s DPH21% je 4356 Kč, doprava ZDARMA

Šíře zdi dle označení obložky, šíře dveří 60, 70, 80,90 - v kategorii šíře_a _typ vyberte pro jaký typ interiérových dveří zárubeň objednáváte. 

Vyrobíme i jakýkoli atypický rozměr obložky, stačí poslat mailem dotaz či okótovaný nákres, cenu spočítáme.

Cena zárubně je uvedena bez povrchové úpravy. Povrchovou úpravu u nás můžete zkusit poptat, stejně jako montáž. Naší prioritou je prodej kvalitních dveří a zárubní za dobrou cenu.

Nepoužíváme napojované dřevo, takže minicink na dveřích nenajdete :)

Technické parametry dveří
Jak poznám PRAVÉ a LEVÉ DVEŘE
Proč koupit dveře od nás
Partnerské obchody, kde můžete vidět a koupit naše dveře

Doprava zdarma neplatí, pokud objednáte interérové  nebo vstupní dveře včetně zasklení vybraným sklem v počtu méně než 5ks. Neplatí také pro trámkovou zárubeň v počtu méně než 5ks. Jedná se o celkově objednávané množství. Pokud jsou v objednávce další výrobky a počet přesáhne 5ks, přeprava je zdarma. Dále neplatí pro výrobky, které jsou delší než dle ČSN, a to v jakémkoli objednávaném množství. Ve všech těchto případech Vám naúčtujeme doplatek za přepravu dle místa dodání (cena je vyčíslena při zpracování objednávky, výši tedy znáte předem). 

 

« zpět